Nabízím

FLORISTIKA        KONZULTACE A NÁVRHY ZAHRAD     SEMINÁŘE A WORKSHOPY      ÚPRAVY ZAHRAD                                                                          EKOLOGICKÉ PRŮZKUMY     TRVALKY A SAZENICE


Poradenství při tvorbě zahrady

Nevíte, kde začít s vytvářením přírodní zahrady? Jak přeměnit Vaši zahradu na permakulturní? Jaké rostliny a kde pěstovat? 

Pomohu Vám se studií zahrady dle zvoleného stylu (venkovská, přírodní, permakulturní apod.), na základě Vašich požadavků zvolím příslušnou skladbu rostlin a vytvořím sadební plán, pomohu se založením zahrady (dozor nad sadbou apod.)

Ceník (podrobný ceník na vyžádání)

prvotní obhlídka zahrady .........................................................750 Kč (cca 2 - 4 hodiny dle velikosti)

Základní plán zahrady .................................. .............................od 5 000 Kč 

Konzultace ...................................................................................      400 Kč (za každou započatou hodinu)


Květiny

Plánujete svatbu či oslavu, na které chcete české nechemické květiny s vůní? Nebo byste rádi někomu natrhali květinu dle vlastního výběru? I to poskytuje naše zahrada. Více ZDE


Ceník

Samosběr - malý kyblík (5l) ....................................................................................450 Kč

                     - velký kyblík (15l) ................................................................................900 Kč

Vázaná květina malá/velká .....................................................................od 250/800 Kč


Online objednávky přes web mezipoli.cz/kytky


Přírodní zahrada: Zahrady inspirované přírodou

Hledáte inspiraci pro Vaši zahradu, přijďte se podívat k nám. Na ploše 2 000m2 najdete od užitkové zahrady přes okrasnou až po sad s divočinou. Zahrada je od roku 2018 certifikovanou přírodní zahradou  založená na permakulturním principu. Pravidelně se účastníme i Víkendu otevřených zahrad. Objednávky prohlídek mimo plánované akce po domluvě.


Komentovaná prohlídka naší zahrady ............................. od 200 Kč/osoba  (cca 2 - 3 hod., max 10 osob)Semináře

Je Vás celá kupa a chcete se naučit něco o zahradničení? Chcete znát rozdíly v běžném, přírodním a permakultuním zahradničení? Jak se inspirovat v přírodě a vidět v ní něco zajímavého? Udělám celodenní seminář přímo Vám na míru ;o) A zapojíme i děti, když bude potřeba.... 

Ceník

Seminář "Trvalky známé i neznámé" ................................................................4 800 Kč                        (zaměřeno na rozmnožování trvalek  a jejich pěstování, 4 hod, pro 10 osob)

Seminář "Permakulturní zahrada?" ................................. ................................. 6 500 Kč                    

  (existuje něco jako permakulturní zahrada, jak rozeznat ten správný design   pro moji zahradu,                                                                     cykly přírody v mojí zahradě, 6 hod, pro 12 osob)


Biologické průzkumy, zpracování žádostí v rámci zákona 114/1992 Sb.


Nabízím možnost zpracování odborných expertíz pro úřady a žadatelé o druhové výjimky ze zákazů zvláště chráněných druhů rostlin a živočichů dle § 56 odst. 1, 2 zákona č. 114/1992 Sb., biologická posouzení nebo biologický dozor a to se zaměřením na ekologii, botaniku a dendrologii. 

Ceník

Vytvoření nabídky .................................................................zdarma 

Biologické posudky ...............................................................od 4 500 Kč (závisí od velikosti posuzovaného území)

Zpracování podkladů pro udělení výjimky ze zákona 114/ 1992 Sb.  ........od 5 000 Kč                     (závisí na počtu žádaných výjimek a požadavcích na dodané podklady)


Přebytky ze zahrady


Nabízím odkopky, sazenice či semínka vybraných rostlin. Rostliny je možné buď vyzvednout osobně nebo zasílám v bublinkové folii poštou. Seznam aktuálně nabízených květin na požádání zašlu do emailu.

Také se nám stane, že něco více zaplodí a naše přebytky prodáváme do Bezobalu do Hranic.


Termíny samosběrů květin budou na Fb nebo IG


DALŠÍ NÁKLADY (se kterými je potřeba počítat)

cestovné .............................................................................................................................9 Kč/km

konzultace nad rámec dohody nebo nabízené služby .............................. 450 Kč/ hodKontaktujte mě buď přímo telefonicky na tel.: 736 437 021 nebo emailu bara.chmel@gmail.com.                                                     Využít můžete i níže uvedený kontaktní formulář.