KVĚTINY A FLORISTIKA

Květina pro každou příležitost pěstovaná bez chemie pěstovaná od semínka až po finální vazbu na naší zahradě. 

Klasická květina

od 250Kč

Svatební floristika je snem každé květinářky. Vše pro nevěsty, které se nebojí tvarů, barev a záleží jim na nízké ekologické stopě květin...

Svatební floristika

od 1 500 Kč

Nejen věnce pro všechny roční období, ale také výzdoba sušenými květinami se může stát unikátním doplňkem Vašeho interiéru

Bytová či slavnostní aranžmá

věnce od 350 Kč

Slow-flowers = ekologicky příznivá floristika 

Květiny produkované na naší zahradě jsou divoké, nehnojené, voňavé, plné pohybu a života. Všechny u nás rostou od semínka až po finální vazbu a rukou mi tak projdou i několikrát do roka. Připravuji vazby přímo na míru zákazníkovi nebo je možné si naše květinové kornouty vyzvednou mezi květnem - říjnem na odběrových místech: Olomouc  - Letní kino (květinová samoobslužná skříň) a farma Mezi Poli, Hranice - Kavárna Na Zámku, Duha BezObal, Farmářská prodejna. Pravidelně také jezdíme na trhy (Vsetín, Lipník n.Bečvou a okolí). Rozvoz po Hranicích a okolí (do 20km) zdarma při objednávce nad 500Kč. Květiny lze objednávat i po ks pro vlastní floristiku dle aktuální nabídky.


Květiny nemusí být pouze pěkné, ale i zajímavé.


Svatební floristika

Květiny jsou nedílnou součástí každé svatby, dodají punc noblesy a bývají významným nositelem atmosféry. Nemusí být ale pouze dalším "odpadem" jednoho dne. Dají se vytvořit s nízkou ekologickou stopou v režimu tzv. slow-flowers. Naše květiny jsou tu pro všechny nevěsty, které touží po  nádherné unikátní květině plné života, vůní, pěstované na Moravě, které zároveň přispívají ke zvyšování původní biodiverzity místa ( využíváme například i ohrožené druhy "plevelů", které si sami pěstujeme!!!). Často při vazbách využíváme i bylinky nebo květy z naší louky.

Nejen jedinečné barvy, ale i chutě a vůně mohou být součástí Vaší svatby!


Bytová či slavnostní aranžmá

V Anglii je každý dům, kde na stole je čerstvá květina, považován za "bohatý" dům. Bohatý nikoliv díky množství peněz, které čerstvá květina představuje, ale také hodnotově bohatý. Květina je krása, čerstvá květina uchovává krásu okamžiku. Sušená květina zachytává krásu barev, tvarů, smyslů i paměti. Kdokoliv, kdo dokáže vnímat krásu květin, vnímat hodnotu krásy, je bohatým člověkem.

Dekorace a obrazy ze sušených květin můžete nalézt také na https://www.fler.cz/shop/barus-ze-zahrady .

Kontakt

Zahrada inspirovaná přírodou

Jindřichov 121, 75301 Hranice

+420 736 437 021 'vč.WhatsApp

bara.chmel@gmail.com